Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyit érdemes kihagynom?

Mennyit érdemes kihagynom?

Figyelt kérdés
Múlt héten beteg volt az egyik családtagom és úgy látszik édesapám is elkapta, és már eléggé ki van pár családtagom is úgyhogy suliba biztos nem megyek pár napig nehogy valakinek átadjak valamit, én nem voltam lázas, bár folyamatosan melegem van izzadok tegnap még ki is mentem az udvarra a kutyáért 10 fokba egy vékony pulcsiba és majd megsültem majd reggel már hányingerrel keltem torok kaparással, orvoshoz mindenképp el látogatok de szerintetek ez miatt mennyit érdemes kihagynom főleg hogy év eleje és a jegyeket ilyenkor lehet a legjobban megalapozni?

2022. okt. 11. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem amíg nem vagy lázas, addig ne keress kifogásokat, hanem menj csak suliba. A covidra már megmondták, hogy nincs veszély.
2022. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Menj suliba. Szép is lenne ha mindenki aki beteg otthon, annak senkije se menne sehova pedig nincsenek tünetei. Oké hogy fertőzhet, de ennyi erővel minden egyes ember hordozója valamilyen nyavajának.
2022. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!