Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lányok! Covid mellett folyás...

Lányok! Covid mellett folyás jelentkezett másnál is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig elkerült a Covid, de most utolért engem is és iszonyatos hüvelyi folyásom van mellette, ami eddig nem volt és más tényező miatt nem is igen lehet. Járt még valaki így? Ez el fog múlni? Rettentő kellemetlen…

2022. okt. 12. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2- szer voltam koronás, nem volt több hüvelyfolyásom mint azelőtt.

Nem lehet, hogy felfáztál?

2022. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"más tényező miatt nem is igen lehet"

Dehogynem. Hormonrendszerről hallottál már tuti.

2022. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fáztam fel, fájdalomcsillapítón kívül mást nem is kaptam, így hacsaknem az borította a flórám, amit nem hinnék, úgy ötletem sincs.

Természetesen hallottam már a hormonrendszerről, de lennél olyan kedves és kifejtenéd, hogy mi dolgoztathatja túl vagy alul az elmúlt három napban annyira, hogy ilyen tünetet produkáljon? :) A más tényezők alatt én külsőkre gondoltam úgy, mint fertőzés rossz higiéniai környezet miatt, antibiotikum szedése vagy hasonlók.

2022. okt. 12. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a covid okozza, hanem, hogy hol tartasz a ciklusodban.
2022. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!