Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5x3mm vesekő az nagy?

5x3mm vesekő az nagy?

Figyelt kérdés

Holnap kell mennem urológiára...eddig csak házi orvosnál voltam...volt labor vizelet vizsgálat és hasi ultrahang...


Mi lesz az urológián holnap? Mit fog csinálni a doki?


Mennyi esély van rá, hogy ezt ki pisilem bármi beavatkozás nélkül?

Esetleg szükség lesz beavatkozásra? Fóbiám van az orvosoktól és a tűtől. Szüleim nyomására mentem el csak, inkább végig szenvedtem 3 vese görcsrohamot, minthogy el menjek....Mi fog történni?


Illetve ez csak úgy jön vagy lehet az én hibám, hogy ki alakault? Nem éltem túl egészségesen...sőt pusztítottam magam folyton...drog, alkohol, xanax töménytelen mennyiségben, alkalmi ópiát fájdalomcsillapító, de nagy mennyiségben...az evést is el hanyagoltam kb 21 éves korom óta...napi 1x ettem, ha nem dolgoztam akkor nem is ettem, azt a napi 1-et is csak azért, hogy legyen valami erőm a melóba...szentbeszédet és ki oktatást nem kérek, én is tudom, hogy-hogy élek, kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok. 26/f


2022. okt. 18. 11:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!