Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázas vagyok meg sokat alszom....

Lázas vagyok meg sokat alszom. mi lehet?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nincs a magas lázon és az aluszékonyságon kívül. nem fáj a torkom, nem köhögök, nem vagyok náthás. az emésztőrendszeremmel sincs baj. Mi lehet ez?

2022. okt. 22. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert szerinted csak ezek okozhatnak lazat? Eleg egy beteg foggyoker, es belazasodhatsz anelkul, hogy fajdalmaid volnanak.
2022. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a fogaim tökéletes állapotban vannak. járok kontrollra
2022. okt. 22. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
betegség lehet
2022. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem beteg vagy.
2022. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
minden tünet nélkül? most voltam megfázva egy hete
2022. okt. 22. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hétfőig nem rendeződik a lázad, meg kéne nézetned, nincs-e tüdőgyulladásod. Nekem volt ilyen, és eleinte nem köhögtem, csak a magas láz volt a tünet. Aztán persze elkezdtem köhögni is, majd megfulladtam, szerencsére kórházba nem kellett mennem, de elég sokáig beteg voltam. Nyomatták belém az antibiotikumot, meg egy vödörnyi köhögős szirupot megitattak velem.
2022. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet valamilyen szövődményt kaptál, nem ártana orvoshoz menni, persze lehet influenza is, az sokszor csak magas lázzal kezdődik, más tünet eleinte nincs.
2022. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. okt. 22. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Most terjed (igaz főleg gyerekek között, de pl a férjem is elkapta) egy vírus. Láz, aztán pöttyök jelennek meg a kézen, lábon, száj környékén.

De ezen kívül is sok betegség indul lázzal.

2022. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!