Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sérvháló beültetés után kinek...

Sérvháló beültetés után kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
1honapja műtöttek köldök sérvel, és hálót tettek be. 1hete kezdett fájni a hasfalat, nem vészes, mozgásnál, hajolásnál, felülésnél izomlaz szerű fájdalmat érzek. Nem tudom mennyire normális. Egy ismerősöm akinek szintén hálója van, azt mondta sokáig fog fájni. Arra gondoltam meghallgatnek néhány tapasztalatot mielőtt vissza mennék a sebész orvoshoz. Egyébként hasszoritot használok és ha le veszem akkor fáj, ha nincs rajtam.

2022. okt. 22. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kaptál sérvkötőt? Orvos nem mondta el, hogy mit és hogyan szabad?


Nekem köldök kapuban alakult ki a cseresznye nagyságú sérv. Mivel bélgyulladásos vagyok 2 terhesség alatt nagyon szétnyílt a hasfalam is, így nem halogatta az orvos.


2 hónapig kellett hordanom a sérvkötőt, csak zuhanyzáskor nem volt rajtam. Addig emelni sem szabad, utána is csak fokozatosan.

Viszont nekem a szúró dörzsölő érzés, az "idegentest" majd 1 évig fennállt.

A 3.terhességemet minden gond nélkül hordtam ki.

2022. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kaptam egy orvosi hasszorítót azt hordom, éjszakára nem kell. Emelni annyit emelek amit a boltból haza viszek, a 13kgos kislányomat néha, és a lakásban ezt azt. Mondta h nem szabad emelni, ülő fürdőt venni amíg a seb meg nem gyógyul.
2022. okt. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!