Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekő, Nyíregyháza, Debrecen...

Epekő, Nyíregyháza, Debrecen vagy Fehérgyarmat?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Idén május 18.-án császárral született meg a kisfiam, és szülés után 2 héttel erős, görcsös gyomor körüli fájdalommal mentem el sürgősségire, ahonnan elküldtek engem mondván, ez a szülés utóhatása, vagy éppen tele ettem magam..

Utána júniusban-júliusban is kb. 3 hetente mindig estére, étkezés után ugyanez a görcsös fájdalom visszatért, aminek következtében orvoshoz fordultam és ultrahanggal kiderült, hogy több kisebb méretű epekövem van. (számot vagy méretet nem mondtak)

Augusztusban 1x volt görcsöm, utána október 2.-án tapasztaltam görcsöt, majd legutóbb most 10.21.-én pénteken görcsöltem be, azonban azóta van egy folyamatos hátból kiinduló fájdalmam, ami nem múlik.

Rosszul érzem magam evés után, nem alszom jól, nehéz levegőt vennem. Nem tudnám sem izom, sem pedig szúró/éles fájdalomhoz hasonlítani. Elfáradtam.. Lehet ez a rossz hátból, hasba irányuló folyamatos fájdalom a pénteki epegörcs utóhatása?

Nyíregyházi kórházba szeretnék menni sebészetre, ahová csak január 20.-ára kaptam időpontot, de kétlem hogy ilyen görcsökkel ki fogom húzni odáig.. Mert ma kénytelen voltam a sürgősségi osztályukon próbálkozni ellátás reményében, mivel a fájdalom miatt levegőt sem tudok rendesen venni, nemhogy a kisfiam felvenni, de elküldtek azzal a portáról, hogy nem hozzájuk tartozunk, pedig mondtam a kapott időpontomat is.

Területileg Fehérgyarmathoz tartozunk, ami jóval messzebb van tőlünk mint Nyíregyháza. Debrecent, ami legalább 100km tőlünk, javasolták annak reményében, hogy hamarabbi időpontot kapok mint január 20.-a, de egy 5 hónapos gyerekkel nem szívesen utazom olyan messzire.

Ha mentőt hívünk görcs esetén, akkor is Fehérgyarmatra visznek.

Mit tegyek ez esetben? Mire számíthatok Fehérgyarmaton? Volt aki ott esett át epekő műtéten? Vagy mit tegyek ha Nyíregyházán szeretnék ellátást?

És mint kérdeztem fentebb, a folyamatos kb 10/3-6 között ugráló fájdalmam betudható a görcs utóhatásának?

Köszönöm a válaszokat!



2022. okt. 24. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!