Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdő rákos vagyok?

Tüdő rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen kerlek tegnap zuhanyzas közben vettem észre hogy a köpésemben van piros színű rész. Múlthét óta faj a torkom rekedt a hangom kohogok sokszor pillanatokra elszédulök. Miért van ez? Utána olvastam és ezek tüdőrák tünetei. Mit tegyek? ( és nem olyan gyakran dohanyzok 1 héten kb 1 dobozzal szívok el)
2022. okt. 24. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi idős vagy?


Nem hinném, hogy tüdőrák.


Viszont a dohány füstje olyan toxikus anyagot képez amely képes károsítani a légutak hámsejtjeit és acut bronchitist is képes okozni amely szintén járhat véres köpettel. Menj orvoshoz de ne aggódj a tüdőrákon mert nagyon sok kórkèp van a tüdő rákon kívül ami összefüggésbe hozható a dohányzàssal és véres köpetet tud okozni.

2022. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ilyeneket ne itt kérdezgess,meg annak sincs értelme hogy itt pánikoltatod magad. Menj el egy tűdőszűrőre, illetve a biztonság kedvéért a háziorvoshoz. Amúgy valószínűleg nem vagy az,ez milliónyi dologtól lehet.
2022. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ne olvasgass feleslegesen!

Menj el orvoshoz, a gyulladt torok bőven okozhat ilyet, kellene kezelni.

2022. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt szerinted vizsgálatok nélkül ki tudja megmondani? Menj el a háziorvoshoz, majd ő megmondja hogyan tovább, egyáltalán kell-e vizsgálódni ezirányban.
2022. okt. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen az.
2022. okt. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A google szerint minden rák :D
2022. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!