Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem vagyok cukros?

Ugye nem vagyok cukros?

Figyelt kérdés
Pár hete fura dolgokat vettem észte magamon min pl:piros folt a lábamon ami annak ellenére sem múlik el hogy kenem mindennnap.Az orvos azt mondta csak ekcéma de nagyon megse nézte.Néha rámjön olyan égségérzet hogy mindent feltudnék zabálni.Sűrübben járok wcre viszont egyaltalan nem vagyok szomjas folyton csak ugy normálisan.Nagyon regota faj a fejem is mindket oldalt.Kérlek nyugtassatok meg hogy nincs semmi bajom
2022. okt. 29. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az ördögbe tudnánk laborvizsgálat nélkül megnyugtatni? Ha gyanúd van, elmész orvoshoz, ez a dolgok menete. A piros folt az biztos nem cukorbetegség. A fejfájásnak, sűrű vizelési ingernek érdemes utánajárni legalább egy ismétlődő vérnyomásmérés és egy vizeletvizsgálat erejéig. Az éhségérzet megítéléséhez tudni kéne, hogy általában mennyit eszel.
2022. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kivizsgalas nelkul nem lehet se megerositeni, se cafolni azt, hogy nincs semmi bajod. A foltra a labadon nem tudom a magyarazatot, de a tobbire amugy siman lehet az; hogy egyszeruen az eletmodod nem eleg jo.

Nem mozogsz eleget, nem etkezel egeszsegesen es rendszeresen es nem iszol eleg vizet. Ha ezek nincsenek meg, siman okozhatnak ilyen tuneteket.

De persze menj el orvoshoz, az a tuti. De nem kell ahhoz cukorbetegnek se lenni, hogy rosszul erezd magad.

2022. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!