Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek a felfazasom ellen?

Mit tegyek a felfazasom ellen?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam orvosnál, vittem vizeletet is. Megvizsgált, egyértelműen holyaghurutom volt. Kaptam rá Monural 1db tasakos antibiotikumot, ami porszeru és meg kell inni. Másnapra jó lett minden, viszont tegnap (kedden) újra elojottek a tünetek, csak még erősebben. Nagyon faj a hugycsovem, pisiles után alig akar elmulni. Folyamatosan wcre kell járnom.

Ma voltam orvosnál, szerinte "semmi bajom". Szedem a Béres tőzegáfonyajat, sok teat is iszom illetve C vitamint is szedek az első jelek óta.

Kérlek segítsetek, nektek mi vált be?

18L



2022. nov. 2. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem csak monuralt kellett volna kapnod, hanem egyéb antibiotikumot is.


Nekem a vény nélküli szerek nem segítettek. Ha nem szedek antibiotikumot, akkor órákon belül gennyes, véres lesz a vizeletem.


Vittél a dokinak új mintát?

2022. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ma vittem mintát újra. Azt mondta a doki, hogy nincs benne genny illetve annyira keves baci hogy erre nem ad antibiotikumot :c
2022. nov. 2. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen kell ra meg egy adag antibiotikum de nem monural mert az ezek szerint csak felig segitett. Mindenkeppen menj vissza es eroskodj mert ha nem egy nagyon undorito kronikus holyaghurut ordogi korben fogod talalni magad.
2022. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én felfázásra mindig iszok cickafark teát. Nekem használ, próbáld meg, hátha segít neked is.

18L

2022. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkepp kipróbálom :)
2022. nov. 3. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A tozegafonya allitolag semmit nem er! Medveszolo ami segitett nekem. Cickafarkat nem probaltam .
2022. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Idokozben elmentem egy másik orvoshoz aki a Sumetrolim antibiotikumot írta fel. Harom napja szedem, eddig elég gyorsan hatott, mert szinte mar el is múltak a tunetek. Természetesen végigszedem meg amig kell, de mellette szedek C vitamint es tozegafonyat is kapszula formában. Nem tudom mennyire hatasos, en inkább a megelozesre ajanlanam. Illetve a csalan tea is meglepoen sokat segitett.
2022. nov. 12. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom az uro vaxom kúrát vagy a Strovac immunizáló injekciót. Nekem az utóbbi segített a krónikus hólyaghurut ellen.
2022. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!