Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat állandóan a fejem?

Mitől fájhat állandóan a fejem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta tart ez, sőt már régebben is előfordult ugyanez, hogy huzamosabb ideig fáj a fejem. Szemészeten voltam, elvileg semmi baj nincs a látásommal. Napi minimum 2 l-t megiszok, koffeint nem nagyon fogyasztok, próbálom mindig úgy igazítani hogy a 8ora alvás meglegyen. Mi miatt fájhat szinte minden nap a fejem? Más tünet nem szokott lenni, talán még az ingerültség, de igazából az a fejfájás miatt.

Az egyetlen amire gondolni tudok, az a stressz de nem tudom attól fájhat e ilyen huzamosabb ideig. Sokat stresszelek, sokszor tudatalatt is sajnos nagyon idegeskedő személy vagyok. Vannak alap betegségeim, pl IR, pajzsmirigy, a dokim szerint ezek is a stressztől alakultak ki, ezert gondolom hogy a fejfajasnak is koze lehet ehhez.

Ha tegyük fel a stresztől lenne, mi az amit tudnék ellene tenni vagy valamivel enyhíteni? Nagyon idegesítő hogy konkrétan sosem bírok rendesen koncentrálni az állandó fejfájástól.


2022. nov. 7. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogorvos, fül-orr gégészet, neurológus, vérkép. Ezeket kéne intézni
2022. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérnyomás mennyi, nem magas ilyenkor?
2022. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 alapvetően magas a vérnyomásom, de szedem a gyógyszert, azóta nincs bajom vele.
2022. nov. 8. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!