Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmus -minden harmadik...

Szívritmus -minden harmadik ütés kihagy, és csak 40-es a pulzus, a vérnyomás rendben. Ezzel kell tenni valamit vagy pár órára elmegy?

Figyelt kérdés

RR: 128/80

P: 42

És tehát érezni is a csuklón szabályosan, hogy minden harmadik kimarad + eleve volt egy fura érzés, ezért lezdtük mérni. 3-4 órán át volt ilyen, aztán megint normális (64-66) és nem hagy ki.


Ezzel kell kardiológushoz fordulni?

köszönöm



2022. nov. 12. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8as vagyok. Izolált VES 311/óra? 30-nál több óránként már kóros, neki 10szer annyi van!


Ahogy a bigeminia, trigeminia, sőt a kapcsolt extrák (couplet) sincs rendben, ezek nagyon veszélyesek, igen vigyed máshoz, amíg nem lesz baj.

2022. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy kérdés , hátha van itt hozzáértő.

Drága pulseoxi 28,as pulzust mutatott sokáig lapos pulzushullám mellett , majd fölkeltem a pulzushullám egyre szaporább lett , és összesen az egész kb 20 mp után föllépdelt 118-ig , mikor már rég álltam. Ja és egyáltalán nem éreztem rosszúl magam , sőt semmi szokatlant nem éreztem.

2022. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az orvos egy felelőtlen ge..ci , keress másikat!!
2022. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

okés köszi, ezek szerint jól éreztem én, hogy nagyon nem jó ez így.

ő meg megnyugodott, hogy nincs is nagy baj ... :(

2022. dec. 4. 22:29
 15/17 A kérdező kommentje:

11

mit jelent az az izolált VES?


+ mármint a bigeminia, trigeminia nagyon veszélyes ilyen mennyiségben?

2022. dec. 4. 22:30
 16/17 anonim ***** válasza:
11es vagyok, az izolált VES amikor csak egy egy kamrai extra jelentkezik egyszerre, a kapcsoltnál kettő egymás után, bigeminia esetén minden masodik, trigeminia esetén meg minden harmadik ütés extra. Írj üzenetet.
2022. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszi, írtam.

ja értem ezeket akkor, de a kérdés, hogy mennyire veszélyes ugye.

mert feljebb azt írtad, h nagyon sok az izolált VES. és tegnap is vagyis bármikor random megnézem, bizony folyamatosan kimaradnak. tegnap pl számoltam a csuklón, 8-ig oké volt, aztán a 9-dik kimaradt, majd oké, aztán a 14-dik megint kimaradt, stb stb, azaz folyamatosan kimarad, a kérdés csak az, hogy mikor mennyi.


sőt, tegnap már olyan panasz is volt, hogy nehéznek érzi a mellkasát és mintha állandóan "köpni kellene". néztem a lábát, nem dagadt. béár egy 10 évvel ezelőtti ECHO-n is már azt írták, h "mitrális insuff", most akkor tök jó, hogy ez eddig csak úgy elúszott a semmibe ...

2022. dec. 5. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!