Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasonló volt már?

Hasonló volt már?

Figyelt kérdés
Igazából tavaly volt először azaz akkor kezdődött. Hólyagosodni viszketni és fel dagadni a kis lábbujamnál. Kétszer volt tavaly mindig magától elmúlt ahogy jött úgy magától el is "tűnt". Aztán idén 2 havonta elő jön. Voltam háziorvosnál azt mondta gomba,de nem vált be semmi gomba ellenes kenőcs csak jobban hólyagos lett tőle a kis lábbujamnál. Abba hagytam és jobb lett egy fokkal,de nem igazán akart el tűni . Így ismerősöm adott egy krémet ami ekcémára is jó. Azzal enyhült is a viszketés és 4 nap után el is tűnik vele. Hólyag kifakad (nem gennyes) , és egy darabig viszket és a lábam simcs fel dagadva utána. Amikor elő jönnek a hólyagok fel dagad és piros lesz a kis lábbujamnál és viszket. Meg a kis lábujamtól van egy kis vörös csík a két bokám között. Holnap megyek orvoshoz megint vele mert már nem bírom annyira rossz, hogy ott van. Nem fáj csak a viszketés van és kis lábbujamnál van fel dagadva meg hólyagos máshol nincs semmi. Kb 1-1,5 hét mire elmúlik azzal a kenőccsel ami ekcémára is hatásos. Mikor elmúlik kiszárad és repedezett a lábujjam között a bőr mint mikor kiszárad. Csak arra lennék kíváncsi, hogy volt e már valakinek hasonló vagy ti mire gondoltok.

#allergia #viszketés #hólyag #lábdagadás #Láb betegség #Vörös kis lábujj
2022. nov. 17. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha repedezik, hámlik utólag, akkor lehet gomba, vagy valami allergia. Próbálj ki lavaendula vagy teafa olajat.
2022. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!