Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy a hidegtől volt...

Lehet hogy a hidegtől volt ilyen össze-vissza érték ?

Figyelt kérdés

Kérlek ne mondjátok , tudom hipochonder vagyok , idegesen indúltam a boltba , elötte 115- pulzussal , vittem magammal drágán vett pulseoxit , visszafelé csomaggal megmértem , 122 , majd hirtelen 110 , levettem majd visszatettem és 64 -et mutatott , elléggé beparáztam de kitapintottam az ütőerem , szerintem nagyjából a 2×ese lehetett , levettem majd újra vissza és 136-138 , félek hogy valami szívbetegség miatt esett le 64-re , bár már melegben is volt hasonló , ott meg nem volt érték , lehet hideg volt az a 3 fok kint , passz , ja és nem szédűltem és semmi ilyesmi pedig elvileg ha jól mért akkor 2 mp alatt esett 46-ot állva. Lehet ez is a stressz ?

Kérlek ne cikizzetek.



2022. nov. 19. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem cikizlek. Mi a francnak nézegeted magad pulzoximéterrel ilyen sűrűn? Inkább a mentális egészséged miatt aggódnék..
2022. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem cikizlek. Beteg vagy, keress pszichológust.
2022. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet ez mérési hiba.
2022. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!