Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utal ha...

Milyen betegségre utal ha reggel ébredés után nem sokkal már muszáj ennünk mert különben összeesnénk?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Vercukor, inzulin probléma lehet
2022. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem feltétlenül utal betegségre. De ha aggódsz, nézesd meg a cukrodat.
2022. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok olyan ember van, akinek ennie kell felkelés után, ez nem betegség minden esetben. Egy vérvétel mondjuk nem ártana, ha eddig nem így volt.
2022. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2022. nov. 27. 19:20
 5/7 Paczalos István ***** válasza:

vércukor mérést ajánlok, lehet, hogy le van esve a vércukrod. Amúgy reggel nem árt egy szenyát, vagy péksüteményt megenni kávéval/kakaóval/teával/tejjel (nem kívánt rész törlendő). Először is, így nem fog fájni a gyomrod, ha a vércukor szinted meg felemelkedik, és nem fogsz szédelegni.

Én reggel mielőtt melózni melek, megeszek két szelet pirítóst virslivel, és teával, vagy egy sonkás szenyát. Így nem fáj a gyomrom, és nem éhgyomorra állok neki a munkának.

2022. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem betegség.Mi nem szoktunk vacsorára erős ételt enni,inkább joghurt,gyümölcs,dió,ilyesmit.

Mivel a gyomor teljesen kiürül már reggelre,nincs benne tápanyag,persze,hogy éhesek vagytok,és azt érzitek mindjárt 'összeestek'.Mondjuk én nem szoktam ezt érezni,csak éhes vagyok,mert már megszoktam.

2022. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább három pontos inzulinrezisztencia vizsgálat kell, mert a cukorbetegség (hasnyálmirigy kimerülés) előszobája.
2022. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!