Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbéltályog vagy aranyér?

Végbéltályog vagy aranyér?

Figyelt kérdés

3 napja van 1 dudor ott...

Kívül.

A fájdalom javul viszont a dudor nem lett kisebb. Lázam nincs, nem is vérzik.

Szerintetek melyik lehet?

Tisztán tartom nagyon, körömvirág krémet is használok rá.

Tudom tudom menjek orvoshoz. De addig valami jó tanács?


Legyen szép napotok!


2022. dec. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Aranyér. És az orvos sem tud mit csinálni vele, hiába mész. A műtét se mindig használ. Munkatársamat megműtötték, két hét múlva megint ott volt neki.

Vannak rá nagyon jó krémek (nem a körömvirág krém!), kúpok, szedhetsz nagydózisban vénaerősítő tablettákat, néhány nap alatt helyrehozzák, hogy ne fájjon. Ennyi, amit tehetsz.

2022. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A körömvirágot a neten olvastam. Csökkenti a gyulladás. Amúgy szerintem tényleg használ mert amikor kenem utána jobb.
2022. dec. 9. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy leszűrted a lényeget. Nem azt mondtam, hogy a körömvirágkrém nem jó. Azt mondtam, hogy az aranyér ennél sokkal komolyabb gyulladás, és kifejezetten vannak aranyérre való krémek. És ha esetleg még a háziorvossal vénykötelest is iratnál fel, akkor egy nap alatt szűnne meg a fájdalom, nem csak lassacskán. A detralextől, vagy más vénaerősítőtől, nagy dózisban szedve, napi 4x2, meg napok alatt eltűnne a dudor is. Egész addig, amíg egy kemény széklettől vagy hasmenéstől vissza nem jönne. Mert vissza fog jönni. És nem körömvirágkrém kell rá, hanem komoly gyulladáscsökkentők.
2022. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!