Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A pajzsmirigyet miért mondják...

Leos pg kérdése:

A pajzsmirigyet miért mondják mostanában jópáran hormonzavarnak?

Figyelt kérdés
A pajzsmirigy az a nyakban van, és attól nem lehet hízni, és fogyni se! Nekem pont pajzsmirigy bajom volt, és még van is! A pajzsmirigyné a hajhullás van! Ja meg volt nekem egy db.1 cm.-es csomó a nyakamban, amit pipával el lehetett oszlatni, de az sajnos újra előre tud jönni az a csomóhajlam! Tehát a hormonzavar az pattanásokkal, és elhízással eggyütt van! A pajzsmirigy betegséget a hidegben dolgozni, és hideget enni, és hideget inni, attól lehet elkapni! Ja meg megfázásnak a szövődménye is lehet a pajzsmirigy betegség! Ja meg nincs alul, meg fölül működés se! Csak vagy jó állapotú pajzsmirigy van, vagy begyulladt beteg pajzsmirigy van! Tehát jó lenne, ha jópáran befejeznék már a felrebeszélést! Mert fölháborító, az hogy engem hormonzavarosnak dumálnának! Én nem vagyok se kövér, se sovány, és nem vagyok állandóan éhes se!

#betegség #hormonzavar #éhes #Nyakban lévő csomó #Elhízás, fogyás #Megfázás utáni szövődmény
2022. dec. 12. 18:52
 1/8 anonim válasza:
100%
De lehet hízni és fogyni. Ha alulműködik hízást okozhat ha pedig felül az meg fogyást. Hormonzavarnak meg sok formája van nem feltétlen lesz pattanásos az ember.
2022. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória, ezo kéne legyen. Vagy nem is tudom. Hülyeség, amit írsz, nem tudom ki tömi ilyennel a fejed, olvass kicsit többet.
2022. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Taníts még, Mester!
2022. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem, egyik sem vagy.

Csak buta. Nagyon buta.

2022. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ostobasagokat ír a kérdező!
2022. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️ Látom biológia nem volt az erősséged.
2022. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem vagy, csak félelmetesen ostoba. :(
2022. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Na de most tényleg...

Mi sarkall ilyen embereket arra, hogy a saját butaságukat a kirakatba tegyék...?????

2022. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!