Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap 37 fokos lázam volt és...

Tegnap 37 fokos lázam volt és fájt a fejem egész este nem aludtam... Ma megyek a házi orvoshoz, de félek hogy Covid tesztel mert félek tőle mert legutóbb elég kellemetlen volt? Még mindig tesztelnek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 04:33
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

37 fokos? Megsúgom, az emberek átlaghőmérséklete 37 fok.

37.5 hőemelkedés, 38 már láz


fú, egy kis kellemetlenség kb pár másodpercig

ne legyél már ennyire gyenge

2022. dec. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
37°C nem láz. Alkalmi fejfájásra fájdalomcsillapítót szoktunk bevenni, nem kell vele orvoshoz futni. Covid tesztelés nem nagyon van már.
2022. dec. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 37 °C az hol láz? :D :D :D


Nekem a menses ciklusom alatt 35,5-37,2 között tök normális folyamatos változások vannak minden hónapban. Most pl. én is a 37 °C-os "időszaknál" vagyok, tegnap este is annyi volt. Semmi bajom.


Azt sem értem, ezzel minek orvoshoz menni. A másik, hogy voltam mostanában orvosnál (mondjuk csak jogsi miatt, de ott találkoztam olyanokkal is, akik betegség miatt mentek). Soha, senkit nem tesztelt még, akinél nem merült fel covid-gyanú. A 37 °C pedig önmagában ezer százalék, hogy nem az.


Mit parázol ennyire? Hipochonder vagy?

2022. dec. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van covid nyálteszt, ahol nem piszkálnak meg, csak köpnöd kell.
2022. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel minek mész orvoshoz?
2022. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

37 fok nem láz.


A covid tesztet vissza lehet utasítani.

2022. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ki lehet bírni a COVID tesztet 8 éves gyerekem egy nyikkanás nélkül viselte.
2022. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd én nyáron sokkal szarabbul voltam és még se orvoshoz mentem hanem dolgozni, lehet covidos voltam.és csodák csodájára még élek
2022. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!