Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Csomó bal oldalon...

Mi lehet ez? Csomó bal oldalon az alhasban.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy kb 1-2 hete olyan érzésem van az alhasamnál bal oldalon, mintha valami lenne bent, pozíciótól függ néha érzem, hogy nyom belülről, néha ha pont elkapok egy jó helyzetet akkor alig érzem de nagyon zavar.

2018ban volt egy nagy petefészekcisztám akkor is voltak panaszim viszont akkor kitülemkedett a hasamból,lehetett látni, ezt pedig nem..de az a ciszta rá 1 évre eltűnt, felszívódott..lehetséges, hogy kiújult? Fogamzásgátlót szedek 3 éve és úgy olvastam, hogy az csökkenti az esélyét a ciszták kialakulásának..nőgyógyászhoz kértem már időpontot, viszont csak januárra kaptam, mivel jönnek az ünnepek, hiába vannak panaszaim..vérzéssel minden rendben minden olyan mint szokott,csak ez a gombócérzés a hasamban oldalt nagyon rossz folyamatosan..mi lehet ez szerintetek?

23/L



2022. dec. 17. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Bármi lehet.
2022. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi volt végül?
2023. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na? Rájöttél hogy mi volt?
jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miután kiírtam, elmentem nőgyógyászhoz teljes kivizsgálásra, természetesen semmit nem látott.

Majd háziorvoshoz aki hasi ultrahangot csinált, ő sem látott semmit, így hagytam a fenébe az egészet, mivel egyik sem küldött tovább sehova..azóta is fáj a hasam, nem elviselhetetlen, de állandó szúró bal alhasi fájdalmam van, több, mint 1 éve..most megint rávettem magam, hogy ki kéne vizsgáltatni, mi a szösz ez, mert zavar azért, elmentem 1 hónapja megint háziorvoshoz, kaptam beutalót béltükrözésre, de természetesen hónapokat kell várni, meg februárban megyek laktóz,-fruktóz intolerancia vizsgálatra.

Talán a székrekedés amit lehet említeni, mint tünet, de rettent keveset iszok sajnos általában, így ez lehet amiatt is.

jan. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!