Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elhúzódó köhögésre mit érdemes...

Elhúzódó köhögésre mit érdemes használni? Acc vagy valami más?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hétig beteg voltam (torokfájás, láz nem volt, inkább rossz közérzet, hurutos köhögés, orrfolyás...), és hiába vagyok már jól, még mindig köhögök. Enyhén hurutos még néha. Ez normális, hogy így elhúzódik? Acc jó lehet rá? (háziorvost megpróbálom elérni telefonon, de visszamenni majd január elején tudok, ha nem múlik el ez)

2022. dec. 20. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hurutos köhögésre bejött az acc, azt hiszem 600 vagy 700-as pezsgőtabletta formában árulták, mostmár lehet por.
2022. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz. Nekem is ez volt, csináltak szerológiai vérvételt, "A" típusú tüdőgyulladásom volt, 2 féle baktériummal. Semmi más tünetem nem volt a köhögésen kívül.
2022. dec. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom mi alapját látod az ACC-nek, mert ha nyák nincs, akkor az is csak feleslegesen köhögtet, menj orvoshoz. Egy tüdőgyulladás pl. nem múlik el kimondottan csak nyákoldó hatására,a mélyebb szövetek közti folyadékra nincs hatással.
2022. dec. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Amit a háziorvos felír...
2022. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze,nekem egyszer 1 hónapig tartott.
2022. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!