Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsán fáj a torkom,olyan...

Furcsán fáj a torkom,olyan mintha kiszáradna?

Figyelt kérdés

Vasárnap éjfélkor kezdődött,elkezdett iszonyat fájni a torkom,meg úgy bedugult az orrom,hogy csak pislogtam.Hétfőn,Kedden is ez volt,de valahogy napközben jobb,este meg szarabb.A vicces az egészben az az,hogy ha pl eszek vagy iszok nem fáj,csak akkor ha nem nyelek sok ideig.Ez mi lehet?Covid?

Szedek mindent,mondjuk jobb persze csak nem értem....



2022. dec. 21. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2022. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy nálam is vasárnap éjjel kezdődött echte ugyanezekkel a tünetekkel. Mondjuk pluszban nekem még borzasztó magas lázam is van, nem sokára fogok tesztelni
2022. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pozitív lettem, kíváncsi vagyok hogy kérdezővel mi van
2022. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszi hogy érdeklődtök.Nos voltam ma dokinál és mondta hogy járvány van.+ ugye lehet covid is de, én negatív lettem.
2022. dec. 21. 15:56
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tridémia terjed most ezerrel Három vírus egy rakáson; egy óriássejtes vírus, az influenza ls a covid. Beszarni nem kell, de adott esetben meg tudja gyötörni az embert.
2022. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aláírom, egy szenvedés most ez nekem
2022. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!