Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet leukémia? Most vettem...

Lehet leukémia? Most vettem észre, hogy a nyakamnál és a hónaljam mellett 1-1 piros folt lett rajtam. Pár hónapja voltam labor vizsgálaton akkor a vashiányt leszámítva minden rendben volt.

Figyelt kérdés
A hasam felső részének egyik oldala nagyobb mint a másik. Ezzel voltam vizsgálatokon, mindent rendben talaltak, de most olvastam hogy ez is tünet lehet. Eléggé megijedtem.

2022. dec. 22. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A leukémiának nem 2 folt a tünete. Plusz voltál vele orvosnál, akkor mi a gond?
2022. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen, sőt elég esélyes, hogy az.
2022. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha nagyon akarod, lehet leukémia.

Új télikabátot mindenesetre már ne vegyél magadnak. És mihamarabb végrendelkezz.

De azért nagyon ne félj. A hipochondria, noha megkeseríti az egyén, még inkább a családtagjai életét, nem halálos.

2022. dec. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A leukémiát elsődlegesen vérképből állapítják meg, piros foltok nem vezetnek ilyen diagnózishoz. Amúgy nagyon fáradékony lennél, elkaonál mindenféle vírust, folyamatos hőemelkedésed lenne,stb. Pár hónappal ezelőtti vérkép nem számít, ha a tüneteid erre utalnak, kell újat csinálni.
2022. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Covidos nem voltál mostanában, vagy akár vmivel régebben? Az is tud ám mindenféle bőrtüneteket produkálni. Nekem lassan egy éve van tele piros foltokkal a mellkasom. Először megijedtem, de mivel a vérképem totál rendben volt, nem foglalkoztam vele. Azóta is ott vannak, hol több, hol kevesebb. Nyárra nagyjából elmúlt, aztán nyár végén megint covidos lettem, most megint tele vagyok pöttyökkel.
2022. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!