Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak szerintem sincsen komoly...

Csak szerintem sincsen komoly bizonyíték arra kéne negyedik oltás felvenni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 09:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Már Az emberek többsége nem érdekli negyedik oltás felvétele!
2022. dec. 25. 09:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ebben a zagyvaságban mi a kérdés?
2022. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Az első háromra volt?
2022. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon három se volt értelme! Csak az emberek többsége buták
2022. dec. 25. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdés a Covid-19 elleni oltással kapcsolatos. Én egy oltást sem vettem fel! És erre büszke is vagyok! Hogy miért? Mert az elmúlt 3 évben soha nem is kaptam meg a Covid-19-et. Igen, nem voltam soha Covid-19-es! Ez tuti biztos! Mivel a munka helyem, 2020 március 16. - 2022. április 30. között, a munkahelyem minden munkanap a cég saját költségén az egész társaságot tesztelte. És mind végig negatív voltam! 2022 május 2 óta csak szúró próba szerüen tesztelnek. De ezek a tesztek is negatívok voltak. És mivel a Covid-19 tesztek negatívok voltak igy nem láttam értelmét fel venni a Covid-19 oltást. Egyébként meg ez az egész Covid-19 oltás a kormány propagandáról szólt, és a kormány népszerűsítésről szólt. Hogy minnél többen szavazzanak a 2022 áprilisi választásokon a jelenlegi kormányra. És ha kérdezed, ezután sem fogok fel venni egyetlen egy Covid-19 oltást sem!
2022. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egyéni tapasztalások tömeges szinten nem értelmezhetők, ott a statisztika dönt. Akik igazoltan covidba haltak bele, azok nem írogatnak ide, tehát az ő tapasztalatukat, véleményüket nem ismerjük.

Mi a negyedik oltás után 2 hónappal lettünk covidosok, de egészen enyhe, láz nélküli, elsősorban felsőlégúti nyálkahártya gyulladásos tünettel.

2022. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nulla oltással már legalább négyszer voltam covid-os.
2022. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én oltatlanul egyszer voltam covidos, három nap alatt kifeküdtem, csak rohadtul fájt a torkom, és nem tudtam enni. Oltott kolléga kórházban kötött ki... És csoda ha úgy vélem, hogy aki megússza a fertőzést aránylag könnyen, az oltás nélkül is megúszná, aki meg oltatlanul szarul viseli, az oltva is?
2022. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!