Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van a nyelvemmel?

Mi van a nyelvemmel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban a nyelvem különböző részein furcsa, megmagyarázhatatlan érzést tapasztalok. Néha a végén/hegyén, most épp az alsó részén. Néha azt sem tudom eldönteni, hogy a nyelvemben, vagy az ínyemben érzem, esetleg a szájüregem nyelv alatti részében. Olyan kicsit, mintha afféle irritáció lenne, de nem előzi meg semmi ami ezt okozná. Teljesen spontán jön.


Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy előfordulnak pánikrohamaim olykor, meg változatos szorongásos tüneteim, de nem tudom, hogy ez megint csak egy generált tünet lehet-e? Régen voltam epilepsziás is, és van egy arnold-chiari 1-es betegségem is, MRI-n is rég voltam már...


Van ötletetek, mi a frász ez? Borzasztóan rettegek, hogy valami baj lesz, pedig lehet, hogy megint csak a szorongásos, pánikos nyavajám szórakozik velem.



2022. dec. 25. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Karácsony van, nem kell pánikolni! Két három kupola pálinkát megiszik , gatlasaid, meg buta , ok nélküli parazasaid megszunnek és élvezed e remek estet!
2022. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Kezdetnek: mennyi édeset ettél mostanában? Az egekig felcseszett cukor is tud ilyet, nekem ez volt az első tünetem (amit nem vett komolyan a háziorvosom) mielőtt kiderült hogy cukorbeteg vagyok.
2022. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem iszom alkoholt, kedves első. :D


2-es: Hát igazából nem sokat, pláne nem azokban a napokban, amikor elkezdődött. Aztán jött a tegnapi nap, amikor azért nyilván többet, de valójában ez az egész akkor kezdődött, amikor hazautaztam a családhoz. Már a buszon. Akkor még nem tartott sokáig, max fél óra. Mostmár órákon át tart és elképzelésem sincs mi okozza. Amikor lekötöm magam, amúgy tényleg jobb és szinte nem is érzem, ugyan ez igaz a füszúgásomra is, ami szintén akkor jött ki amikor előzőleg hazajöttem. (Egyetemre járok az ország másik felébe) Igazából sokszor feltűnik, hogy nyűg és feszültség nekem hazajönni és esélyesnek tartom azt is, hogy talán ez a feszültség hoz ki belőlem ilyen marha tüneteket, meg persze az, hogy szilveszter előtt volt anno epilepsziás rosszullétem és halálra rémít ez az egész, hogy "mi van ha..."


Már tervben van egy MRI, sőt beutalóm is volt rá, de végül el sem mentem. Gyanítom, tudat alatt féltem, hogy kiderül valami amitől méginkább állandósulna a félelmem. Nem tudom mit kezdjek magammal..

2022. dec. 25. 19:03
 4/8 anonim válasza:
0%
Ha tényleg komoly bajod van, akkor nem baj, hogy nem mentél el orvoshoz, majd boncolásnál úgyis megvizsgálnak és majd akkor kiderül, hogy mi volt a baj.
2022. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen igaz, hogy is nem gondoltam erre...
2022. dec. 25. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
A ku..a anyád te 4-es
2022. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végülis megoldást kínált. Nem jót, de megoldásnak az is mondható...
2022. dec. 26. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindenki akinek eü problémája van orvos helyett menjen a temetőbe ?
2022. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!