Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori vizelés,cukorbetegség...

Gyakori vizelés,cukorbetegség jele?

Figyelt kérdés
Egész nap (munka közben, fizikai állómunka) talán 2x megyek ki vizelni.pár éve kezelésbe vettek cukorbetegség miatt, mert véletlenszerűen 1x 8.0 volt az éhomi cukrom, még gyógyszert is szedettek, de önkényesen abbahagytam. röviden miért tünet a gyakori vizelés, ha mint írtam napközbe talán 2x megyek ki, pedig fogyasztok vizet.este már alkoholt fogyasztok,akkor már többször rámjön. tehát szerintem nem vagyok cukros.már nem is mérem itthon.

2022. dec. 26. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válasz : Lehet az.

A magyarázatot nem értem.

2022. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap kétszer mész ki, akkor nem csoda ha este többször. Egyébként ha nem méred, akkor honnan tudod, hogy már nem vagy cukros? Tünet nélkül is lehetsz az. Kezdd el újra mérni, és akkor kiderül.
2022. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!