Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van párhetente ez?...

Miért van párhetente ez? Mással volt hasonló?

Figyelt kérdés

Nyilalgatni, görcsölni szokott a hasam van hogy evés után kicsivel/később, hányinger is néha de hányás sose, aztán 1-3 alkalmi puhább/hígabb széklet után már jól vagyok a nap további részében. Vagy nincs étvágyam vagy egész jóízűeket eszem és könnyebben vagyok éhes. A derekam is fáj, valószínűleg mert vékony vagyok és 10+kilós táskával járok vagy nem tudom... Még tavasszal véletlen nekem futott egy fiú egész erősen és beleütött a tüdőm aljánál abba a "lyukas" részbe vagy hogy mondjam, egy ideig alig kaptam levegőt és el is sírtam magam, azt hittem ottmaradok. Lehet ettől? Szokott ott is feszülni vagy ilyen... fura érzés. Vagy IBS netán? A háziorvosom mindössze annyit csinált hogy vizsgálat nélkül gyorsan felírt egy tablettát/port (ami egyébként nem hatott, csak jobban kihúzódott) meg mondta hogy diétázzak. Nos egy joghurt evése után már jobban is lettem... (szóval nem hiszem hogy laktózérzékeny vagyok) Mondjuk ez az utolsó évem a gimiben, lehet a stressz is közrejátszik az órák, elvárások, érettségi miatt.

Január elején megyek vérvételre és ultrahangra is hátha kiderül valami vagy mondanak valamit, aggódom :( (18L)



2022. dec. 28. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Diétázzak ma?
2022. dec. 28. 14:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt, se kávét, a szénsavas italokat se szeretem annyira, nem cigizek.
2022. dec. 28. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Össze vissza írsz mindent. Kb egyik sem köthető a másikhoz. Pont olyan, mint aki beképzel ilyen olyan tüneteket.
2022. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamilyen ételre vagy érzékeny, de majd a vizsgálatok után kiderül.
2022. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laktóz, gluténérzékenység is lehet.
2022. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál pontosan ugyan ez van velem iss.

En se tudom miért van nekem en laktozerzekeny vagyook.

Ezek IBS tünetek lehetseges hogy az van nkd is

2022. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!