Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a legjobb gyógyszer torokfá...

Mi a legjobb gyógyszer torokfájás ellen ?

Figyelt kérdés
Annyira fáj a torkom. Főleg,ha köhögök. Még a fejem is belefájdul. Mi a legjobb módszer rá ?
2023. jan. 2. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sós víz vált be, múlt héten annyira fájt, hogy nehéz volt a nyelés, 2 napig naponta 3szor gargalizáltam sós langyos vízzel és harmadik napra elmúlt a fájdalom.
2023. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy mi a legjobb azt nem tudom. én megelőzésképpen rendszeresen fogyasztok kizárólag házi pálinkát! az utóbbi években semmi léguti megbetegedésem nem volt, a covid is elkerült! lassan arra sem emlékszem, milyen érzés köhögni.
2023. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1#,2#.

Ma reggel 3-kor arra kelek, hogy fáj a torkom. De már köhögni se merek annyira.

Meg vagyok fázva 4 napja.

Vettem be szopogatótablettát, de ki kellet köpjem, mert fájt a torkom a nyeléstől is.


Elkezdtem gargalizálni langyos sós vízzel. Kb. 1 perig. Jobb lett de még nem az igazi.

Vettem be egy algopirint.

Majd egy fél deci pálinkával de lehet csak 2cl elkezdtem gargalizálni, majd megittam.


Jobb is lett tőle.

Így utólag köszönöm a tanácsokat.

2023. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!