Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségem lehet?

Kasue s kérdése:

Milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés

Megfáztam másfél hónapja kb. és azóta köhögök. Elején sűrűbben, de még valamennyire most is. Sőt, ha hideget eszem, gyakran hőmérsékletváltozást szendvedek, köhögni kezdek. Főleg ahogy szájon levegőt veszek, akkor kezdek köhögni.


Ez összeköthető lehet azzal, hogy nyirokcsomók vannak a mellkasom felszínén? (Van egy cső, ami lefele tart, gondolom a nyelőcső, annak az oldalán?


Ha sokáig nem köhögök, inkább krákogásos a cucc, véres köpet nincs, étvágyam van, lázas nem vagyok. Milyen betegségem lehet?



2023. jan. 4. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, majd ő megmondja.
2023. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet rák?
2023. jan. 4. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Lehet. És akkor mi van? Számos ember rákos, mégsincs elkeseredve.
2023. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valaki normális is kérlek írjon
2023. jan. 5. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Gasztroszkópia? Mellkasröntgen?
2023. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt várod, hogy egy másfél hónapja tartó krónikus panaszod alapján a Gyakoris szakértő orvosok diagnosztizáljanak pusztán elmondás alapján?
2023. jan. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem az embereket. Van egy ilyen komoly problámád, és te tényleg, kajakra a gyakorikerdesek.hu-n várod, hogy diagnosztizáljunk? Főleg, hogy kétlem, hogy bárki is orvos közülünk. Ma majd szépen elmész a háziorvosodhoz, elmondod neki mi a bajod és Ő befog utalni vizsgálatokra. Ne parázzál rá, én is köptem véreset, fájt a tűdőm, azt hittem meg fogok halni tűdőrákban 22 évesen. És lám, élek, számos probléma állhat mögötte, csak gondolom első dolgod volt, hogy rákeress guglin, és most azt hiszed rákos vagy. Ne aggódj, nem. Ezt itt most megigérem, de cserébe tájékoztass, hogy mi volt a baj. Jó éjt!
2023. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondás alapján nekem atipikus nyugat-nílusi láznak tűnik.
2023. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt az atípusos nyugat nílusi lázat mi alapján mondod? Felsorolt pár általános tünetet, te meg csak rávágtál valami random vírust.


Kérdező, menj el orvoshoz mert amit elmondtál abból csak tippelgetni lehet, hátha észrevesz valamit amit te nem + rá tud nézni a torkodra.

2023. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!