Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi a normális vércukorszin...

Mennyi a normális vércukorszint evés után 30 perccel?

Figyelt kérdés
Mennyi lehet max a cukor szint evés után 30 perccel? Elkezdtem mérni a cukrom és azt vettem észre hogy ha Kapuccsinot iszok vagy édességet eszek, felmegy 8,4 körülig ami 30 perc múlva ennyi, aztán elkezd vissza le menni.. Ez normális? Nem magas? Az éhomi általában 5 körül van.. Bocsi ha buta kérdés de nem értek hozzá..

2023. jan. 8. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi, amennyit mértél. Még evés nélkül is változik a nap folyamán.
2023. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11 alatt jó

Amit írsz az teljesen jó.

2023. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de nem vagyok szakorvos. Inkább az a lényeg, hogy 2 óra múlva kb. visszaálljon.
2023. jan. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd hogy 30 perc múlva mennyi. 1,5-2 órával evés utána mérd meg, az az ami számít, mivel étkezés után 30 perccel mindenkinek magasabb lesz a cukra, főleg ha cukrosat evett, mindegy, hogy cukorbeteg valaki vagy sem.
2023. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!