Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg vagyok?18f

Pánikbeteg vagyok?18f

Figyelt kérdés

Az én életem eddig szenvedés volt, depresszióval fűszerezve. Rengeteget szorongtam, féltem. Sok bántás ért, járok pszichológushoz, magányos vagyok, depressziós, szeretethiányos. Úgy érzem nem vagyok fontos.

November óta többször érdekes dolgok vannak nálam. Kezdjük ott, hogy összebariztam egy számomra fontos (volt) emberrel, és sokszor leignorált nem irt. Nagyon fontosnak tartottam, végre egy barát... Amikor nem írt mindig megnéztem az instáját mivanha kikövetett vagy letiltott. Na ezalatt a pár már másodperc alatt nagyon erős szédülés, és a mellkasomba erős lüktetés olyan mintha nagyon erős szívverésem lenne.

Később már csak ha az illetőre gondoltam, vagy a magány gondolatára avagy arra amitől tartottam, akkor szédülés, nehéz légzés azt hittem megfulladok, mellkasi fájdalom és lügtetés, végtagjaimat nehéznek éreztem.

Ekkoriban nem tűnt fel úgy,hiszen úgy voltam vele félelem. Mostanság is van ez az érzés, pedig már jobb passzban vagyok. Igen, és többször nem merek emberek közé menni, vagy valami rendezvényre de van mikor iskolaba se mert attól félek hogy bántani fognak.

Rólam tudni kell hogy térisszonyos vagyok, van itt egy kilátó fellépcsőztem rá és ugyanez az az érzés amit leírtam elkapott, és térden mászva mentem le a lépcsőről. Betudtam sima térisszonynak. Meséltem telefonba erről a pszichológusnak mert lebetegedett, ő azt mondta azonnal beszélnünk kell mert ez lehet egy nagyon erős pánikbetegség.


Pánikbetegség halálos? Én nem félek úgy semmitől igazából pedig csak ez az érzés... (csak az emberektől)



2023. jan. 9. 00:17
A kérdező szavazást indított:
valószínűleg igen
valószínűleg nem
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Szivesen baratkoznek vele. Hatha tudok segiteni.

Meghallgatlak ha kell.

2023. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
benne vagyok
2023. jan. 9. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Ne hidd azt hogy nem vagy fontos, próbálj meg közösségbe járni, vagy valamilyen online játékban barátokat szerezni
2023. jan. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!