Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdülés és lúdtalp...

Gerincferdülés és lúdtalp okozhat egy idő után jobb oldali lágyék környéki, alatti fájdalmat?

Figyelt kérdés

Ezzel a két elváltozással még egész kiskoromban lettem diagnosztizálva viszont nem lett kezelve egyáltalán.


Aztán olyan 18 éves koromtól kezdtem el visszatérő derékfájdalmat, csípőfájdalmat és esetenként lágyéki fájdalmat is érezni. Előszokott jönni hosszan tartó talpaló munka mellett illetve ritkán sok vezetés vagy ülés után is jelentkeznek a tünetek. Általában ha alszok egyet akkor másnapra ezek mindig elmúlnak.


Tegnap ismét előjött a jobb oldali lágyék fájdalom. Sima ágyban fekvés mellett tört rám a semmiből ami viszont ma reggelre sem szűnt meg. Ez szokatlan mert eddig az alvás mindig elmulasztotta a fájdalmat. Kicsit mintha a jobb oldali lágyékomnál a nyirokcsomót nagyobbnak is érezném.


Szerintetek okozhatja a gerincferdülés és lúdtalp vagy valami más áll a háttérben?



2023. jan. 10. 11:56
 1/1 anonim válasza:
Nekem pont ugyanez van mert a lúdtalp gerincferdülés miatt sajnos annyira aszimmetrikus a járásom ami már okoz ilyen tünetet. Ha gondolod írj nyugodtan pm.
2023. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!