Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után egy évvel, még...

Covid után egy évvel, még mindig fennálló tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint egy éve (2021 november végén) elkaptam a Covidot. A fáradékonyság, gyengeség mellett teljes ízlelés- és szaglásvesztés volt az árulkodó tünet. Körülbelül 2 hónapba telt, mire elkezdtem érezni ízeket és illatokat, viszont még azóta sem teljesen normális. Nem azokat érzem, mint a betegségem előtt. Szedtem vitaminokat is, de sajnos nem javítottak a helyzetemen. Az orvosom szerint várni kell.

Ha valaki volt ilyen helyzetben, nektek mit tanácsoltak? Van javulás, vagy netán teljesen helyrejött? Vajon van még esély, hogy teljesen visszakapjam, normálisan az ízlelést és szaglást?



2023. jan. 10. 15:10
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
El kell menni olyan ambulanciára, ahol foglalkoznak post covid tünetekkel, nem sok ilyen van, de ott kaphatsz megoldást erre. Vitaminok közül sem mindegy milyen, de magát a tüneteket nem fogja megszűntetni, max nagyon lassan, nem igazán hatékony erre. Nagyon sokan vannak ebben a cipőben, szóval nem ritka ez az állaoot.
2023. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Márciusban lesz 2 éve,hogy átestem a covidon.

A szaglás,ízlelés nem jött vissza teljesen,jelenleg kb 50%-os lehet.

A tüdőm sérült,neurológiai problémáim is vannak.

Most vagyok túl egy teljes kivizsgáláson,mindent megjártam amit kellett.

Semmit se tudnak kezdeni az állapotommal,annyit mondtak csak,hogy évekbe is telhet mire felépülök teljesen.

2023. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra sem létezik a "covid".Ez egy hoax.
2023. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 2021 novemberében lettem covidos. Azóta torz íz és szaglásom van. Pont a napokban gondolkodtam ezen hogy ez örökre így marad?? Pici javulás volt (több dolgot megtudok enni) De smekinek nem érzem az eredeti ízét, illatát. Semminek…
2023. jan. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Látom,hogy nem ízlett a valóság a vak naiv kérdezőnek.
2023. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves anonim, utolsó válaszoló. Nem a valóság „nem ízlett", hanem a válaszod. Persze, ha nevezhetem ennek. A kérdésemre nem válaszoltál, így értékeltem a hozzászólásod.

Engem az pontosan nem érdekel, hogy Te mit gondolsz erről a betegségről. A vak és naiv jelzőt pedig pontosan nem aggatnám magamra, de Te annyira ismersz engem, hogy ezt is megengedheted magadnak. Gratulálok. Az értékeléseidből el tudom képzelni, hogy mennyire vagy hasznos tagja ennek a portálnak.

#1, köszönöm a választ. :)

#2 és #4, Nektek is köszönöm és kívánom, hogy mihamarabb jöjjünk helyre!

2023. jan. 24. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6,még a kérdésed is egy téveszme.
2023. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
6,nincs mit gondolni erről,mert hülyeségekben hiszel.Ennyi.
2023. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!