Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Intenzív zöldes köpet termelőd...

Intenzív zöldes köpet termelődés köhögéssel, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hete van hurutos köhögésem. Jobb oldalam szokott feszülni.

Intenzíven termelődő zöld váladékot köhögök fel. Lázam nincs. Nem dohányzok.

Felkelek ki köhögöm / ki köpködöm magam kb 13-15h ig aztán délután már egész jó, esetleg csak köhögés. Este alvás és reggel kezdődik elölről

Egy hét után elmentem a házi orvosomhoz, kaptam antibiotikumot, kakukkfüves köptetőt, esti köhögésre csillapítót. Elszedtem az összes gyógyszert nem változott semmi, egy hét múlva vissza mentem. Elküldött mellkas röntgenre, mondván lehet tüdő gyulladás. A röntgen szerint minden ok. Visszamentem a lelettel felírt még 2 üveg kakukkfüves köptetőt és annyi.

Kezdek aggódni, mit kellene tennem?



2023. jan. 13. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az intenzív zöldes köpet termelődése köhögéssel járó tünet lehetséges okai közé tartozhatnak a légúti betegségek, mint például a bronchitis, az asztma vagy a tüdőgyulladás, valamint a tüdőrák és a tüdőfibrózis. A légúti infekciók, mint például a megfázás vagy az influenza, is okozhatnak hasonló tüneteket. Az orvosi vizsgálat és a megfelelő kezelés meghatározása érdekében javasolt orvoshoz fordulni.
2023. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz aludni vele, akkor valamilyen náthaellenes szert lenne érdemes szerintem beszedni elalvás előtt. Mivel vény nélkül kapható tüneti szer, nem minden orvos tartja fontosnak, hogy javasolja.
2023. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!