Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emberek többsége miért hiszi...

Emberek többsége miért hiszi azt mindenre gyógyszert kell szednie rá?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 13:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Miért ennyire buták az emberek?
2023. jan. 13. 13:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, gyors, szemmel látható, nem igényel plusz erőfeszítést.
2023. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 + erre lettek programozva az emberek. Elég megnézni bármilyen tévéműsort, 20%-a gyógyszerreklám lesz. Már a kisgyerekeket is gyógyszerrel tömik. Előbb csak vitaminos cukor, de ebből lesz a xanaxos csoki. jelszó: Profit mindenekfelett!
2023. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap reggel nagyon fájt a fejem. Már úgy keltem. És bevettem egy gyógyszert. Ezzel mi a baj? Mit kellett volna csinálnom? Otthon maradni? Otthon is fájna.

Vagy 2 hete hasmenésem volt. Mikor már 4x mentem vettem be gyógyszert. Most itt is inkább kínlódjak? 2 napig szedtem a legkisebb dózist.

Ettől miért vagyunk buták?

Inkább ez a kérdés buta. Ok nélkül nem fogok küszködni.

2023. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ma 13:51 de ezekre van más alternatíva!
2023. jan. 13. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki úgy értelmezi a kérdést, az embereket vagy bármilyen helyzetet, ahogy éppen ő van. Nekem például nem így jött át, pedig nálam is vannak helyzetek, mikor fáj a fejem és veszek be egy gyógyszert. A kérdező nem arra gondolhatott, mikor valakinek nagyon fáj a feje és bevesz egy algopirint, vagy nem akar befosni es egy hasfogót.

Nem kellene magadra venni és játszani a hivatásos megsértődőt.

2023. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6

Ott írja a kommentben, hogy ezekre van más alternatíva. Úgyhogy a kérdező pont erre gondolt.

2023. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Mi az alternatíva pl az én esetemre?Légy szíves írd le mert kíváncsi vagyok. De olyat írj, hogy eltudjak menni dolgozni.

2023. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azután láttam, hogy elküldtem a kommentemet, hogy írt.

Így látja. Miért ne láthatná így? Ha megszólítva érzed magad, azzal neked van dolgod, nem a kérdezőnek. Én még így sem érzem magam érintettnek, mert nincs hatással az életemre más mit gondol.

2023. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!