Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid óta másnak is nehéz...

Covid óta másnak is nehéz kigyógyulni ezekből a taknyos-turhás betegségekből?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy voltam e covid-os, de amióta ez a szar itt van nehezebben gyógyulok meg...

2023. jan. 13. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmivel nem gyógyulok nehezebben, mint bármikor előtte.

Mindig nehéz volt. :D A hülye köhögés 4-6 hétig is eltarthat sajnos - mint korábban is.

2023. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amíg mindenki hordta a maszkot, addig gyakorlatilag nem kaptam el ilyesmit. Mostanra inkább azt mondanám, hogy visszaállt a "régi rend". Nem érzem, hogy nehezebben gyógyulnék belőle.
2023. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Csak a vaxxolt covidhívőknek nehéz.Mi,"konteós barmok" megmondtuk,hogy ezek nem "oltások".Most szépen kanalazzátok csak azt,amit főztetek magatoknak!!Sry,amit a méreggyárak(fájxar,modernizáló,asztra zenekar,jóskaésjóska,szputt nyikk) főztek nektek.Nem kellett volna engedelmes bólogatójancsinak lenni,ez van,ezt kapja a gyáva,gyenge,naiv "ember".
2023. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Covid nem lézetik,vak cina "mellék"hatás annál inkább.Sok sikert a zéró immunrendszerhez...
2023. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
4, 5, írta akár a kérdező, akár bármelyik válaszoló, hogy oltva van? Ráadásul a válaszolók pont azt írták, hogy nem gyógyulnak nehezebben, mint korábban. Bazmeg el se olvassátok a válaszokat, csak fröcsögtök, és akkor ti hiszitek magatokat okosnak..,
2023. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
6,sok sikert az oltásodhoz. :)
2023. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudjhatok kedves oltás ellenesek, de senki nem volt kíváncsi a véleményeteket. De ha le is írjatok lehet azt kulturáltan is!

Én sem vagyok oltva egyébként. Ha ez számít...

2023. jan. 16. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor simán csak tápos vagy.Egészségesebben kellene élni és nem kell gyógyszarokért nyúlni.
2023. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En errol nem tudok, csak a long covidrol, koros faradsag, szedules, feledekenyseg. BBC World Service tudomanyos musoraihoz van nove a fulem, ezert merem azt mondani, ilyesmit nem figyeltek meg.
2023. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!