Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anális szex közben csak egy...

Anális szex közben csak egy kis pontszerű helyen érzet éles fájdalom a szigmabél környékén mi lehet?

Figyelt kérdés

Sehol máshol semmi fájdalom, széklet szuperjó, de ahogy egy bizonyos mélységbe hatol a hatolni való, a szigmabél környékén, ott elég éles fájdalmat érzek, és utána puffadok 1-2 órával később is.

Vérzés az egyáltalán nincs, néha talán egy kis "bélhurutos" váladék, de még azt se biztos.

Másnapra elmúlik a puffadás, és továbbra is tökéletes a széklet álaga, színe stb, nulla fájdalom, és semmi egyéb panasz amúgy.

Nem létezik erre valami gyógynövényes beöntés, vagy valami hasonló okosság? Próbálnám gyógyszer nélkül megoldani, mert elég lokálisnak tűnik a dolog, és amúgy étvágy, meg bélmüködés tökéletes.



2023. jan. 14. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sajnos természetes, hogy fáj bizonyos mélységekben a dolog. Hiszen azért annak nem az a rendeltetésszerű helye, ha érted :D

Ha srác vagy, próbáljátok óvatosabban intézni, vagy orált helyezzétek előtérbe inkább.

2023. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az világos, nem is állat módjára van beverve a dolog.

De az azért minimum gyanús hogy 1 helyen pontszerűen, "gyulladtan" fáj, az összes többi területen meg nagyon jó :)

Az a mélység sem extrém, sőt még buttplug-al is érzem, pedig az aztán nem megy mélyre.

Fekélyre gyanakodom, az tud ilyen pontszerűen fájni, de gondoltam megkérdem, hátha van valami tapasztalat hogy mittomén milyen folyadékkal meg lehet szüntetni a gyulladást.

2023. jan. 14. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja értelek.

Hmm hát lehet, hogy egy proktológiára nem ártana benézni vele amúgy. Lehet van ott valami kis gyulladás, elég hozzá annyi, hogy korábbi felsértésből felülfertőzödött például. Vagy belső aranyér is lehet.

2023. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azóta lett valami? Mert nekem is hasonló panaszom van. És nagyon kivan tágulva a fenekem. Nem mindig bírom visszatartani a székletet. Van amikor utcán is kínos mert a puki során más is távozik. Neked volt már ilyen?mert nekem ilyenkor is fáj azon a ponton.
2023. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell neked a beleidbe fasz, megérdemled!
2023. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!