Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkas fájdalom,tapasztalat?

Mellkas fájdalom,tapasztalat?

Figyelt kérdés
nem jár magas vérnyomással,külsőleg fáj a szegycsont 1 pontban mintha kicsit meglenne dagadva,elmúlik időközönként,mindig csak terhelésre jön elő a fájdalom,ha csak egy kisebb súlyt fej felé emelek és megfeszül ez a rész,nagyon zavaró,pihentetem,kentem,orvosnak egynek se volt ötlete,csontkovácsom kiropogtatott,akkor megszűnt egy ideig,mintha ez lett volna a gond,de újra fáj.

2023. jan. 17. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy van valamilyen deformitás vagy borda porc gyulladás, az is okozhat ilyen panaszokat. Első körben ki kellene zárni a törést, aztán továbbmenni ezzel,de ezt csak orvossal tudod megoldani.
2023. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Röntgenen többször is voltam,nem láttak semmit
2023. jan. 17. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt borda röntgen is? Hát ha nem szűnnek a panaszok és úgy érzed nem vagyok jól és zavar, akkor CT a következő.
2023. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt!Szívinfarktus lett a vége!Irány a sürgősségi,lehetőleg mentovel!Ha nem kezdik el minél előbb a kezeleset,meg is halhatsz!
2023. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!