Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a piros folt a...

Mi lehet ez a piros folt a kezemen?

Figyelt kérdés
Mintha emlékeznék rá, hogy valami megcsípett, de az már kb két hete történt. Nem tudom a képen látszik e, de olyan, mintha a piros folt szélén körben lenne egy gyűrű perem. Viszket is 🥺
2023. jan. 17. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
2023. jan. 17. 19:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyfajta bőrgomba.Gobdolom nő is, nagyobb lesz a "gyűrű" , a széle.Ártalmatlan, de irass fel rá krémet.
2023. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 éve talán nekem is ilyesmik voltak a lábamon meg mikor hol. Fogalmam sincs mi csípett össze talán a mai szúnyogok hordoznak valamit. Kentem mindennel amivel lehet de magától múlt el. Viszketett és egyre jobban úgy nézett ki mint ha hozzám nyomtak volna egy csikket. Mások is panaszkodtak akkoriban ilyen csípésekre.
2023. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2023. jan. 21. 18:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Kaptam rá szteroidos krémet és gyógyszert is, de már így néz ki…
2023. jan. 21. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Most milyen, kérdező? Remélem, elmúlt!
2023. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem: Ebola. Esetleg Marburg.
2023. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!