Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Házilag lehet kezelni a...

Házilag lehet kezelni a refluxot? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek. Az a gyanúm, hogy refluxos vagyok. És ezt szeretném gyógyítani. Lehetőleg minél hamarabb megszünetetni. Ezért érdekelne, hogy tudtok e valamit amivel itthon tudnám kezelni.
2023. jan. 20. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet.


Egyrészt egy néhány napig kicsit érdemes megemelni a fejet, és a felsõtestet alvásnál egy 15 fokos háromszög profilú refluxpárnával, de Ami még fontosabb: vegyél salvus vizet, és az elõírás szerint kezdd El használni.


Fateromnak évtizedek után szüntette meg a reflux problémáját, amolyan utolsó sanszként tekintett rá, és zajos siker lett a vége.


Egyébként úgy mūködik, hogy megváltoztatja a kémiát a gyomorban, megszünteti a gyomorhurutot, és ezzel a gyomorszáj végre tud regenerálódni.


Egyébként érdekesség, hogy a vérlemezke terápiával is lehet sikereket elérni a téren, de nem hiszem, hogy itthon van rá lehetõség.


És még egy: este lefekvés elõtt 3-4 órával nem szabad már enni.


Kerülni Kell a gyomorhurutot okozó kajákat.


Én Anno szilvásgombócból ettem 4-5 darabot, aztán kész volt a gyomrom pár napra, gyomorhurut, stb...


A salvus víz a legfontosabb.


Hidd el, csodákat tud tenni.

2023. jan. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy fontos a pajzsmirigy egészsége is, mert ha például alulmüködik, akkor felviszi a gyomor ph-ját, nem lesz elég savas, és gond lesz a fehérje emésztéssel, ami gondot okoz késõbb a belekben.
2023. jan. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Salvus víz lehetne alternatív megoldás de tedd hűtőbe mert szobahőmérsékleten eléggé borzalmas az íze. Ha le van hűtve " tűrhető".
2023. jan. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Kerje a feher magyar Jó Isten segítséget. Megfizeti biztos meggyógyul. Érdemes ebben a nyomorúságos világban élni?
2023. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre kevés kaja.

Szénsavas dolgok, kávé kerülése.

Nehéz ételek kerülése stb

2023. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


OFF.


4-es: két miatyánk esténként, és reggelenként, minden nap egy hiszekegy…


Hallgasd meg Funktasztikust: [link]


[link]


Nem lehet véletlen, hogy a youtube törölte a csatornáját, talán mert a big tech mindenhol előszeretettel szolgálja ki a cenzúra igényeket a diktatúrák részéről…


De elkalandoztam…


ON.

2023. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 6-os biztos tudja a választ.
2023. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!