Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tele van a hátam/ vállam kis...

Tele van a hátam/ vállam kis zsírcsomókkal, mit lehet velük kezdeni?

Figyelt kérdés

4 éve 2 elég nagyra nőtt zsírcsomót eltávolítottak a vállamról, azonban nagyon csúnya lett a helyük(3 cm körüli púp) akkor is már megjelentek mellette apró, bőr alatti kis zsírcsomók de az orvos nem foglalkozott vele. Azóta a bal vállamon kinőtt 2 kb fél centis, a jobb vállamon pedig 2 kisebb, pár milliméteres zsírcsomó. Mellette tele vagyok apró, jelenleg még nem tapintható bőr alatti csomóval is, gondolom idővel azok is nagyobbra nőnek majd...

Mit lehet ezzel kezdeni? Nagyon nem szeretném, ha az egész testem tele lenne ezekkel.



2023. jan. 20. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Örökletes dolognak tűnik, az eseti kozmetikai beavatkozáson kívül semmit nem tehetsz.
2023. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kucsera T. válasza:
Szia! Nekem is van elèg sok, örököltem ès a tesóm is.Ha zavar vetesd ki de lehetőség szerint plasztikai sebész vègezze így nem vagy csak nagyon kicsit fog hegesedni.Rèszemről nem foglalkozom velük,ha idegpályát nyomna vagy túl nagy csak akkor vetetnèm ki. A fogyás következtèben összemennek,helyes táplálkozással lènyegesen lassabban nőnek.
2023. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!