Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreggyulladásból lehet...

Arcüreggyulladásból lehet agyhártyagyulladás?

Figyelt kérdés

2,5 hete tart az arcüreggyulladásom, már a 3. féle antibiotikumot szedem rá, kicsit hipohonder vagyok, és azt olvastam ritka esetben igen.

Nekem elvileg nem olyan súlyos az arcüreggyulladásom, nincs lázam se, és kifelé ürül, illetve a garatom felé is, csak beparáztam.

Mi a véleményetek?

Az orvost kérdeztem azt mondta hogy nem, de a net meg mást ír..



2023. jan. 28. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Vsz az orvosod tudja, hogy pontosan milyen módon és melyik terület gyulladt és hogy van-e veszélye annak, hogy a kórokozó az agyba jusson. A net meg ezt nem tudja.

Nekem konkrétan egy száj feletti sebre mondta a háziorvos, hogy mindenképpen kell antibiotikum rá, hiába kicsi seb, mivel egy felszálló ér közelében van, tehát az ér felviHETi az agyba a kórokozót.

2023. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A genny felfelé terjeszkedik ergo okozhat.
2023. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha szedek rá antibiotikumot akkor is?
2023. jan. 28. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell megijedned, az antibiotikum segiteni fog.
2023. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!