Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyton kiújuló seb fejbőrön,...

Folyton kiújuló seb fejbőrön, mi lehet?

Figyelt kérdés

Lassan több mint 1 éve folyton kiújul egy seb fejbőrömön, igazából több ilyen seb van rajta. Sokat szoktam kaparni (volt hogy nem kapartam és hagytam gyógyulni de semmi jele a gyóyulásnak akkor sem) és néha lejön de mindig úgymond visszanő és ilyen dudoros lesz véres pirosas. Kb.1 éve voltam bőrgyógyásznál és seborrhea dermatitist mondott mert korpás gonddal mentem de akkoriban nem voltak ilyen sebek rajta. Ez később kezdett kijönni és azóta sem múlik. Lehet valami komolyabbat jelez vagy ez is a sebborheahoz tartozik? Nem biztos, hogy jól látszik a képen de jobban sajnos nem tudtam zoomolni de talán így is kivehető, valóságban se tűnik más milyennek.

Kép: [link]



2023. jan. 29. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez seborrhea, kezelni kell. nehogy úgy járj vele, mint én hogy alig van már hajam
2023. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom ez mi, de nekem hasonló volt gyerekkoromban és a doki legyintett rá, hogy nem kell foglalkozni vele. 10 év múlva kiderült, hogy basalioma, de akkor már 3x akkora volt.
2023. jan. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!