Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet?Bal oldalon néha fáj...

Mi lehet?Bal oldalon néha fáj a hasam alja.

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
bélbaj vagy vesebaj
2023. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom házirvoshoz kell elmennem aztán ad beutalót vizsgálatokra,tükrözésre.
2023. jan. 31. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem fog adni beutalót tükrözésre miről beszélsz ember. Miért adna? Azért nem azzal kezdik, főleg, hogy néha fáj a hasad alja.


Ami egy szimpla túl terheléstől is lehet. Vagy izomfájdalomtól kezdve, a stressz és mentális problémáig.


Ne vicceljünk már, hogy egy ilyen miatt tükrözés kell, miközben sokan meg sorra se jutnak, mert ilyen piti ügyek miatt, te tükrözésre akarsz menni.


Kezdésnek add egy probiotikumot, ha az nem jó elküld vérvételre és egy hasi ultrahangra(de lehet, hogy csak erre.) , előtte kitapogatja a hasad, és ha itt semmi nem derült ki, és a hipochonderséged még mindig nem múlt el akkor tovább küld gasztroenterológiára. És majd ott, ha úgy gondolják csinálnak egy tükrözést. De ahhoz elég nyomós indok kell manapság már.


Az elsőnek meg csak gratulálni tudok. Milyen vese baj? A vese mióta fáj a has alján? Ahelyett, hogy ide böfögsz valamit, hogy esetleg kapsz egy kis pontot, legalább hasznos információval szolgálnál, 100 fajta problémád lehet, de ő ide ír egy ilyen semmit.

2023. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig ezeken mennek át. én még a nyavaja előtt voltam amíg még működött a tb-s egyésségügy, ott először ultrahang ami nem látott semmit, utána rávettek egy béltükrözésre tb-s keretek közt (nem kívánom senkinek) az se talált semmit, utána már én szóltam hogy lehet gyomor és nem lehetne-e egy gyomortökrözést is na akkor derült ki hogy reflux és fel volt maródva. de ezt is sok-sok hét alatt, meg még én adjak tippeket vicc az egész
2023. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok fájdalomnak a stressz az oka.

Ha nincs kizáró ok, sétálj minél többet!

2023. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én még olyat is hallottam hogy gerincről is fájhat elöl, bár nem emlékszem hogy az mellkasra vagy hasra írták
2023. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!