Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tantum Verde szopogató tablett...

Tantum Verde szopogató tablettát hogy kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

Beteg tájékoztató szerint nem szabad lenyelni. Na de ezt hogy? Miközben szopogatom ne nyeljek és miután elszopogatom öblítsem ki a szám?

Ma kezdtem el és mind a négyet elszopogattam és nyeltem is közben, nem köptem ki.


[link]



2023. febr. 3. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnak öblítést. A ne nyelje le arra vonatkozik, hogy ne egyben nyeld le 1 korty vízzel, hanem lassan szopogasd el.
2023. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen amúgy nem egyértelmű? Lenyelheted egészben is, csak úgy nem használ arra, amire van. Pont azért hívják szopogató tablettának, mert a szájüreg, torok problémákra való. Helyileg hat, nem a gyomorban.
2023. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Most már kezdem érteni, hogy miért írják rá a macskaalomra, hogy ne egye meg, nem élelmiszer....
2023. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam a cicának mondani, de van hogy eszik belőle.
2023. febr. 3. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Silány kamukérdés jelentve.
2023. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
A múltkor egy másik fórumon lehurrogtak, mert hangot adtam a véleményemnek, mely szerint egyre több az analfabéta és funkcionális analfabéta Magyarországon.
2023. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem csak Magyarországon, mindenütt.

Meg olyan kellemetlenek az emberek. Kértem nyeles Kalmopyrint a patikába, mert a papám mindig azt emlegette, hogy az a legjobb menstruációs fájdalmakra és konkrétan kiröhögtek. Attól, hogy régi egy gyógyszer én nem tudhatta hogy már nincs vagy mi.

2023. febr. 3. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Az megszűnt, marad helyette a Rúdon csepp.
2023. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig tanulok valami újat.
2023. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!