Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon puffadnak a beleim...

Nagyon puffadnak a beleim éjjel-nappal ez a túlzott gázgépződéseim,hasmenés is vannak mit csináljak ezzel és a rengeteg sok sósavval a gyomromban is!?

Figyelt kérdés

Mindig ezt a gaviscont próbálom de már nem ér semmit sem

Biztos lehet valamilyen emésztési zavarom is.

A crp-szintem a labor vérvételen optimális megfelelő normális referencia tartományban volt a legutóbb.tehát gyulladás talán nem lehet a nyálkahártyákon.



2023. febr. 4. 13:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Kisgyerekkorom óta tízen sőt húszon évek óta ez van.

Biztos a feszélyezettség a feszültség a pánik a szorongás is teszi ezt én velem.

Feldolgozatlan lelki traumák is.

2023. febr. 4. 13:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress olyan ételeket, amik nem csinálnak savat, és olyan rostokat, amik segítenek a bélműködésedben. Jó sokat kell keresgélni utána, de akár táplálkozási tanácsadót is megkérdezhetsz, ha nem vagy a kutatás híve.

A diéta valamilyen mozgás nélkül nem sokat ér, olyan mozgásformát válassz, ami nem megerőltető, és esetleg örömöd leled benne.

Próbálj ki stresszkezelés technikákat, biztosan van olyan, amit be tudsz építeni a napodba. Ezt mind nyilván nem egyszerre, hanem fokozatosan, mert egyik napról a másikra az ember nem tud életmódot váltani, ezt sokan elfelejtik. Az is nagy feladat, ha törődni szeretnénk magunkkal, nem kell azonnal tökéletesen csinálnod.

Ha hosszú ideig nem sikerül semmi változást elérned, akkor orvosi segítség... Pszichológus, gasztroenterológus...

2023. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Espumisan
2023. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást kommentet önnek, hogy ilyen aranyosan válaszolt és rendes volt de a meleg érdeklődésem is gyötör eléggé már nagyon régen a halálba kívánkozok

Nem tudtam beletörődni több mindenben abba sem, hogy a vereségbe.

Ez is amiatt volt, hogy már a gyermek közösségekben is kihasználták a gyengeségeimet a gyengeségemet de most felnőtt korban mind inkább

Igen bő egy évtizede volt a nyelőcső gyomor refluxom miatt egy tükrözéses vizsgálat és szakembereknél is jártam már devcsak a réges régi lelki sebeimet tépték fel amik sohasem gyógyulnak be:-(:-s

2023. febr. 4. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Fokozottan kell ügyelni a táplálkozásra és a szervezetben összekerülő különböző anyagok kölcsönhatására. Az idegi és pszichés problémák csak annyiban játszhatnak szerepet, hogy az egyén nem figyel kellőképpen a táplálkozásra, nem a testével foglalkozik, hanem a hangsúly a belső lelki történéseken van.
2023. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!