Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » GOT 65 GPT 137 neutrofil...

Dani50 kérdése:

GOT 65 GPT 137 neutrofil granulocita % alacsony limfocita és neutrovita % is magas a GOT és GPT miatt aggódom jobban. Mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég magas a GOT és a GPT . További vizsgálatok kellenének.

Vérvizsgálat és hasi UH első körben.

2023. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma vagyok kontrol laboron ideges vagyok az eredmény miatt a hepatitist is nézik. Hasi ih ra április 26 ra kaptam időpontot. Ezek az értékek mire utalhatnak? Valami nagyon súlyos dologra?
2023. febr. 8. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban májeredetű dologra, de többet az UH és a labor után lehet mondani .

Étkezés rendben van? Alkoholfogyasztás? Gyógyszerek?

2023. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszer fronti napi 3x1 alkoholt nem fogyasztok. Étkezén minden ami ehető😁 ma kaptam meg a kontrol labort got 49 gpt 98 ggt 58 igazábol csökkenést mutatnak az értékek de ennek ellenére még nem nyugodtam meg teljesen. Félek
2023. febr. 8. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Zsírmáj lehetséges. Elhízott vagy? Ha igen, ezen változtass, különben hosszútávon vesztes leszel.
2023. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges epekő miatt is.
2023. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!