Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori szúró érzés a köldökné...

Gyakori szúró érzés a köldöknél/körülötte,nagyon érzékeny köldök?

Figyelt kérdés
Régóta fennálló panaszról van szó, régebben is voltak időszakok amikor előjött ez az érzés gyakrabban, de a köldök érzékenysége az gyakorlatilag állandó,illetve néha így a húgyhólyagba is mintha belesugározna,meg hosszabb ideig tartó görnyedt ülés után is erősebben érzem. Ez addig fajult tegnapelőtt, hogy elviselhetetlenül szúrt, olyan szinten, hogy bekellett mennem a sürgősségire mert képtelen voltam "létezni" ezzel az érzéssel, ott hasnyálmirigy gyulladás gyanúval vizsgáltak meg(előtte volt egy 2 napos szülinapi buli sok alkohollal), bent tartottak infúzión, csináltak EKG-t ,teljes vérkép, véralkohol, majd másnap ultrahang és mellkas/hasi röntgen. Nettó semmit nem találtak. A vérképem is tökéletes azt mondták. Diéta/alkoholmegvonás és reflux gyógyszert kaptam. Mi lehet ez vagy volt-e valakinek hasonló ? Nagyon idegesítő egy érzés.

2023. febr. 5. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy azóta is van csak nem olyan durván.
2023. febr. 5. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gasztroenterológiai dolog. És sokaknak van hasonló. Azt is mondják, hogy csupán gázosodás okozza de lehet, hogy más.
2023. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha rászánsz 500 forintot, akkor a webbetegen szakorvos ad neked normálisabb választ. Vélhetően állhat a háttérben intolerancia, SIBO, csupán IBS, de akár komoly krónikus dolog is. Azon a részen leginkább belek vannak. Ha már elviselhetetlen, akkor a sok alkohol biztos nem hasznos.
2023. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet epe lehet valóban a hasnyálmirigy is... bármi lehet. Jo.. az talán okos tanács hogy ne piálj
2023. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én köldöksérvre tippelnék
2023. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!