Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik most kaptak el a Covidot...

Akik most kaptak el a Covidot milyen lefolyásu volt náluk?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tartott kb és milyen tüneteitek voltak?

Nekem már a 6.napja de nem érzek javulást, szétmegy a fejem és a szemeim majd kiesnek, folyik az orrom….rettenetesen fáradt vagyok csak aludnék egész nap( nem lehetséges a pihenés sem 2 éves gyerkőc mellett🙈)

Azt várom mikor lesz már kicsit jobb….

Rengeteg vitamint immun erősítőt szedek es a fejfájás ellen fájdalom csillapítot….

Negatív kommenteket nem kérek:) csak simán érdeklődök ki hogy vészelte át:) köszi:)



2023. febr. 8. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Én 2021 végén és 2022 őszén estem át rajta. Mindkét esetben "lábon kihordtam" , az első esetben két napig volt magas lázam, de nem volt annyira vészes.

2017-ben az influenza komolyabban leterített.


(Egyik "ellen" sem vagyok beoltva, ha ez számít)

2023. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
December végén kaptam el, 4 oltás után, szedtem vitaminokat is. Mikor nagyon rosszul voltam, írtak fel gyógyszert, azt is beszedtem. Örülök, hogy nem kellett kórházba menni, az oltásban csalódtam, a gyógyszer segített.
2023. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Én másodszor októberben voltam 4. oltás után, amit talán áprilisban kaptam. Pár napig hasmenésem volt, de közben simán végigjártam pár 10-15 kilométeres túrát különösebb gond nélkül. Az első tavaly májusban volt. Akkor néhány napos láz és több hétig tartó fulladozás volt.
2023. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vans$ válasza:
76%
Én 3-szor voltam ,kettő tünetmentes, harmadjára 2 nap hidegrázás láz ,és életembe nem izzadttam ennyire ,utána meg jól . (Oltatlan)
2023. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4 napig iszonyú fejfájás, 1 nap láz, hurutos köhögés, nátha, erős izom és csontfájdalmak, szájszárazság 2 napig, hasmenéses széklet, gyomorégés, kb 9 nap.
2023. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem létezik olyan,hogy "covid"!

Számomra hihetetlen,hogy még mennyien hisznek ebben a kamuban.Esetleg elkezdhetnézek kapirgálni az oltakozás és a maszkok,tesztek káros hatásait.

2023. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik, egy éve szenvedek a posztkovid tünetektől, influenzánál volt pár nap betegség és utána semmi. Oltatlankánt kaptam el 2 év után egy családtagomtól, ő is különböző utóhatásoktól szenved tavaly február óta.
2023. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Attól még nem létezik,mert te szenvedsz valamitől,utolsó.Azt nem tagadom,hogy valami miatt betegek lettek emberek,de ez nem a véletlen műve és nem is valami "járvány".Inkább mérgezés.
2023. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Láthatóan a kérdező csak megerősítést akar a covid hitéhez,mert minden nem covidnyaló választ lepontoz.Sajnos.
2023. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, olvastad mirol kerdeztem. Nem ponzozok

Mindenki hisz amit akar a covidrol. Tineteket lefolyast kerdeztem ennyi :))) szep napot

2023. febr. 11. 16:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!