Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza után mennyi idővel...

Influenza után mennyi idővel jön vissza a szaglás plusz az ízek érzése? Illetve más is tapasztalt “agyi ködöt”?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Az influenzanak nincs ilyen utohatasa, ezek tipikus covid-tunetek.


Altalanos gyogyulasi ido nincs, mindenki egyedi modon reagal erre a sz.rra. Nekem 2 honap alatt jott vissza az izlelesem, a szaglasom meg most sem az igazi, van akinek fel ev alatt se jon vissza 100%-osan. 'Brain fog' nalam nem volt, de ismerosomnek igen, es hetekig tartott mire elkezdett elmulni.

2023. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem magam, nem tudom, hogy esetleg covidos voltam-e de amíg beteg voltam es folyt az orrom éreztem illatot plusz ízt. Aztán most hogy meg gyógyultam, kezdett eltűnni a szaglás stb.. Ez lehetséges?
2023. febr. 12. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem influenza utáni tünetek,az nem csinál ilyet.


Ezek tipikus post covid tünetek.

Nekem 2 éve tart és még mindig nem múlt el.

2023. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Covid előtt is volt olyan felsőlégúti betegség, amitől elment a szaglás és ízérzékelés. Nekem is volt ilyen betegségem. Akkor még nem volt Covid.

Az agyi köd, pedig biztos, hogy elmúlik hamarosan. Hiszen az orrüregek, arcüregek is telítve voltak a váladékkal, ahogy a fejünk is fáj ilyenkor, ezzel összefüggésben lehet ez is. Persze lesznek itt szakértő emberek ebben a témában. Szerintem légy türelmes, a szervezeted vissza fog állni az eredeti állapotra. Támogasd amivel tudod ebben :) Jobbulást!

2023. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 koszonom szepen!:))
2023. febr. 13. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!