Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amikor felkelek ülő helyzetből...

Amikor felkelek ülő helyzetből, megszédülök és fél percig kb nagyon zsibbad a karom, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem minden alkalommal mikor felkelek, hanem több órás ülés után fordul elő néha. Nem tudom mióta tart, de ilyesmi már 5 éve is volt velem szerintem, csak nem annyira rendszeresen, mint most. Mostanában legalább heti 4-5-ször, de lehet minden nap. Van, hogy naponta többször. Néha a lábam is ugyanígy zsibbad. Azt hiszem a jobb karom szokta csinálni, de odafigyelek rá legközelebb hogy melyik pontosan, ha van jelentősége. Szerintetek ez mitől van? Mást nem érzek, hogy csak ennyiért orvoshoz menjek. Ülőmunkát végzek, és ilyenkor hirtelen szédülés jön, a karom nagyon-nagyon zsibbad egy rövidke ideig, volt hogy például vizet akartam tölteni és remegett a zsibbadás miatt, de kb fél perc és elmúlik (szédülés, zsibbadás is).

2023. febr. 17. 06:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérnyomásmérő vagy cukor rendbe van
2023. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ortosztatikus hipotonia
2023. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!