Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyom a mellkasom, a szívemmel...

Nyom a mellkasom, a szívemmel lenne baj? 19/F

Figyelt kérdés

Sziasztok, a napokban kezdtem el érezni, nagyon tompa kis nyomást a bal mellkasom egy diónyi részén. Nem volt feltűnő csak párszor vettem észre, de nem foglalkoztam vele.


Majd tegnap a semmiből elkezdtem érezni egy iszonyatos nyomást szintén a bal mellkasomnál. Ez nagyon kellemetlen volt, olyan volt mintha a szívemet éreztem volna ami legalább 5 kg. Aztán szépen elmúlt de ami ezután volt az még furább.


Különböző testhelyzetekben, pl.: ha felültem vagy kihúztam magam stb. fájt a kis diónyi rész.


Mára ez is elmúlt, viszont helyette sokkal jobban érzem az eddigi tompa nyomást és ezt nem csak különböző mozgásokra. Olyan furcsa és félelmetes az egész.


Pulzusom jó, levegőt tökéletesen kapok, annyi, hogy eleve beteg vagyok de az nem hinném, hogy okozna bármi ilyet. Főleg ez a mozgásra fájdalom meg a nyomás a nagyon rossz.


Valakinek volt esetleg hasonló?


2023. febr. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem látunk beléd, nem vagyunk orvosok.

Lehet, hogy valamilyen izomrándulásod van. De ha aggódsz, nézesd meg orvossal, mi nem tudjuk megmondani mitől van.

2023. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
" eleve beteg vagyok " Nem mindegy, milyen.
2023. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 vírusos betegség, ami ilyenkor mindig szokott.


viszont most azt vettem észre, hogy ha előredőlök akkor is nyom a mellkasom

2023. febr. 18. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mozgásra fokozódik a fájdalom, lehet esetleg mozgásszervi gond. Becsípődhetett egy ideg (bár az inkább szúrna) de lehet izomfájdalom ami megmagyarázná a tompa fájdalmat. Én is most estem át egy ilyen vírusos nyavalyán és nekem is fájdogált a mellkasom a sok köhögéstől, illetve akkor is ha kihúztam magam meg egyebek. Szerintem 1-2 napot várj ha esetleg nem javul menj el orvoshoz, már csak a vírusos betegséged végett is elmehetnél, írna fel valami antibiotikumot vagy ami ilyenkor kell és ha fenn marad a mellkasi probléma akkor egy EKG sem ártana.
2023. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!